View Single Post
Old 06-07-2012, 05:38 PM   #24
jonnythan
Professional
 
jonnythan's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,356
Default

Quote:
Originally Posted by Ramon View Post
What's a better deal? $23 for 30 servings of isolated amino acids or $2 for a bottle of sugar water?
$6.99 for 35 servings of Gatorade
__________________
If you play by the rules some might consider you a *. If that's a problem then, by all means, give away as many points as necessary for their approval
jonnythan is offline   Reply With Quote